امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گالری عکس حرفه ای برای وبلاگ
نویسنده پیام
M@soud آفلاین
مدیر ارشد تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 436
اعتبار: 17
ارسال: #1
گالری عکس حرفه ای برای وبلاگ
[تصویر:  pic-slider2-400x400.jpg]

توسط این کد می توانید در یکی از صفحات جداگانه ی خود یک گالری عکس حرفهای و بدون نقص بسازید,
لینک نمونه گالری عکس :http://www.izadshahr.blogfa.com/page/gallery.aspx

1.بهینه سازی شده برای بارگذاری سریع تر
2. امکان ثبت بی نهایت عکس
3.امکان استفاده در صفحات جداگانه,
4.افکت زیبای نمایش عکس ها,
5.حالت اسکرین شو, برای نمایش به ترتیب عکسها به صورت اتوماتیک
6.و...
برای افزودن کد به بلاگفا مسیر زیر را طی کنید:
1-وارد بخش مدیریت خود شوید 2- به بخش صفحات جداگانه بروید 3- بر روی ایجاد صفحه با ویرایش کامل کد ها کلیک کنید4- برای این صفحه ی جدید یک عنوان و یک آدرس وارد کنید, 5-کد داخل فایل متنی را به همرا تغییرات ایجاد شده وارد کنید.

این گالری عکس به مبلغ 5.000 تومان به صورت آنلاین و تحویل فروی فروخته می شود,

خرید از طریق کلیه ی کارت های عضو شتاب و حتی واریز به حساب امکان پذیر می باشد,

لینک خرید گالری عکس :
http://shop.yas-theme.com/index.php?rout...duct_id=64
دیگه رسما شدیم سرباز وطن!خیلی خیلی خیلی کم میام تو نت پس زیاد منتظر من نباشید, دوست شما , مسعود Smile
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-27-2010، 07:50 PM، توسط M@soud.)
12-27-2010، 04:20 PM
ارسال‌ها پاسخ
nima_falah
Unregistered

ارسال: #2
RE: گالری عکس حرفه ای برای وبلاگ
سلام اقا ببخشید من اینو بدون خودم برداشتم رمز کدهای گالری رو باز کردم و عکس رو عوض کردم دارم استفاده میکنم وافعا خیلی به دردم خود خواستم تشکر کنم و بهتون گفته باشم.
05-05-2012، 05:37 PM
پاسخ

پرش به انجمن:

لینک ها : سایبرنایف /  تقویت کننده انتن موبایل /  دانلود آهنگ جدید /  خرید گیفت کارت /  بلیط هواپیما /  اوزون تراپی /  طراحی سایت /  مهاجرت به کانادا /  تور مشهد /  افزایش فالوور /  ثبت شرکت با مسئولیت محدود /  جراحی زیبایی بینی /  کفسابی /  رزرو هتل /  ثبت شرکت /  گلفروشی آنلاین VIPSHOP /  ایمپلنت /  سفید کردن دندان /  پزشکان تهران /  قانون جذب /  خرید بازدید واقعی /  هزینه کاشت مو /  کرکره اتوماتیک /  شیشه نشکن /  iran tour /  کفسابی /  سئو سایت /  گیفت کارت /  تولیدی کیف /  تور /  تور استانبول /  تور آنتالیا /  تور ارمنستان /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
پیش بینی فوتبال