امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب تک تمپ 2 و اف دانلود برای بلاگفا
نویسنده پیام
farshad آفلاین
تازه وارد
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 2
اعتبار: 0
ارسال: #1
قالب تک تمپ 2 و اف دانلود برای بلاگفا
سلام به همه دوستان
این مطلب رو درج کردم ، گفتم شاید برخی از دوستان علاقه داشته باشن. به یک سایت به آدرس p30link.org دیدم که سه قالب فوق العاده زیبا با عنوان قالب های ویژه طراحی کرده که تا به حال ندیدم.
یکی قالب جدید سایت تک تمپ
یکی قالب سایت (اف دانلود)
و یک قالب زیبای دیگر با عنوان پاتوق دانلود که انصافا یک سروگردن از همه قالب های بلاگفا بالاتره.
اینم لینک ادرسش : http://p30link.org/category/special-theme

چند وقت پیش یکی از دوستام پیشنهاد خوبی به من داد که اگه می خواهی یک سایت داشته باشی یک هاست و دومین بخر ولی دومین رو ریدایرکت کن رو یک وبلاگ داخل بلاگفا. با اینکار تمام اصول یک طراحی رعایت میشه و دیگه نمی خواد نگران رتبه الکسا باشید چون زیر مجموعه بلاگفا به حساب میاید. من که همین کار رو کردم که واقعا پیشنهاد خوبی بود.

با تشکرSmile
12-22-2010، 11:30 AM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

تعمیر کرکره برقی /  تور ازبکستان نوروز 99 /  کتراک /  خرید گیفت کارت /  دستگاه تصفیه آب خانگی /  دکتر متخصص زنان /  قیمت خانه کانادا /  درب ضد سرقت /  خرید ملک در ترکیه /  لیزر موهای زائد /  کلینیک طب سوزنی /  طراحی سایت /  طراحی کاتالوگ /  تشریفات عروسی /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  رزرو هتل /  خرید گیفت کارت /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  کرکره برقی /  شیشه نشکن /  iran tour /  گیفت کارت /  تور /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال