امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد برداشتن تبلیغ بلاگفا
نویسنده پیام
musicku آفلاین
ساده
**
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 48
اعتبار: 3
ارسال: #1
کد برداشتن تبلیغ بلاگفا
سلام امروز یه کدی اوردم واسه برداشتن تبلیغ بلاگفا . دقت کنید که من خودم اصلا این کد رو پیشنهاد نمی کنم چون بعد از قرار دادن کد چند بار که وبلاگ باز بشه قالب وبلاگتون به صورت اتوماتیک میشه یکی از قابهای پیش فرض بلاگفا و اینجای که خر بیار و باقالی بار کن . همه ی زحمتتون که رو قالب کشیدین فوت میشه میره هوا .. پیشنهاد میکنم یه کپی از قالبتون همیشه داشته باشید (کداشو ها) .

{ حذف شده }

این کدو بالای تک (head) بزارید . همین ....
(آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2010، 10:44 AM، توسط M@soud.)
11-21-2010، 11:11 PM
مدیر ارشد تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 436
اعتبار: 17
ارسال: #2
RE: کد برداشتن تبلیغ بلاگفا
اول سلام و بعد خسته نباشید به خاطر اینکه لطف می کنید و دانسته های خود را در اختیار دیگران قرار می دهید,

ولی این کار شما درست نیست!در متن توافق نامه ی عضویت بلاگفا نیز درج شده که نباید تبلیغ را حذف کنید , و برای حمات از بلاگفا مجبوریم به ناچار کد شما را حذف کنیم.
با عرض پوزش
دیگه رسما شدیم سرباز وطن!خیلی خیلی خیلی کم میام تو نت پس زیاد منتظر من نباشید, دوست شما , مسعود Smile
11-22-2010، 10:43 AM

پرش به انجمن:

لینک ها : خرید گل آنلاین /  مبل کلاسیک /  قانون جذب /  افزونه وردپرس /  تخلیه چاه /  خدمات ارزی /  خدمات کرکره برقی /  دانلود فیلم /  سئو سایت /  قانون جذب /  دانلود آهنگ جدید /  تشخیص ترکیدگی لوله /  قالب وردپرس /  دیوارپوش پی وی سی /  میز اداری /  میز مدیریت /  خدمات عروسی /  قیمت کاشت مو /  جراحی سینه /  قیمت تور مالدیو /  خدمات مجالس /  غرفه نمایشگاهی /  قیمت کاغذ دیواری /  طراحی سایت /  دستگاه برش لیزری /  رزرو هتل /  فلزیاب /  خرید گیفت کارت /  طراحی سایت /  افزایش فالوور /  ایمپلنت /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  کرکره اتوماتیک /  شیشه نشکن /  iran tour /  کفسابی /  سئو سایت /  گیفت کارت /  تولیدی کیف /  تور /  تور ارمنستان /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn معرفی بهترین سایت پیش بینیی ورزشی خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال