امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوراخ بخت
نویسنده پیام
yosf آفلاین
تازه وارد
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 2
اعتبار: 0
ارسال: #1
سوراخ بخت
میگن : آدم هاکه دنیا میان سرنوشتشون نوشته شده و گریزی ازآن نیست !
صبح زود خودشو بمن رسوند : میدونی ،امشب خواب ترا دیدم .
- :خوب انشاالا خیر است خوابت چه جوری بود ؟
- : توخواب دیدم جایی که هستم غار بسیاربزرگیه ،اندازه یه شهر ، ولی تمام سقف آن سوراخ
سوراخ بود وآب از اون چکه میکرد ،بعضیها مثل رود خروشان بهاری ازش آب میومد وبعضیها
هم کمتر ،خلاصه .. ادامه داد : پرسیدم ؟ اینجا کجاست ؟ اینا چیند ؟ یکی پاسخ داد : اینا سوراخ
بخت وشانس ودرامد ادماست ،دقت کردم ته اون غارسوراخی بود که فقط نم داشت اینقد رتنگ بود
که هیچ آبی ازاون نمی اومد ! پرسیدم : این مال کدوم بدبختیه ؟ گفت : مال .... همسایه ات
دیدم تورومیگه ،باخودم گفتم : بیچاره ،بخاطره همینه دایم از روزگارنالونه شرطه دوستی ورفاقت
اینه که کاری براش انجام بدم ،گشتم ،هیچ وسیله ای اونجا نبود ،ناچار انگشتم راتو اون سوراخ فرو
کردم ومشغول بزرگ کردن آن شدم !..
یه دفعه چیزی به پشتم خورد - : پاشو لنگ ظهره ! چقدر میخوابی ؟
سرمو بلند کردم ، دیدم ،بله ! ریاست محترم ستاد سلب آسایش منو ازخواب بیدار کرده در حالیکه
انگشتم در.......م بود وداشتم اون خدمت رابرات انجام میدادم
دیدم ناحق هم نمیگوید اگر بجای آن ،این هم ...باز جای امیدی بود.

11-12-2010، 08:03 AM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

تجهیزات برق صنعتی آبیاران /  دانلود فیلم /  دانلود فیلم /  اکانت ترکیبی ps4 /  خرید گیفت کارت /  کابل کشی دوربین /  خرید هیدروکینون /  جویس ویپ /  خرید گیفت کارت /  فروش مونو دی گلیسیرید /  درب اتوماتیک شیشه ای گردان /  چمن مصنوعی /  چمن مصنوعی /  مهاجرت پرستاران به آلمان /  انجام پروژه متلب /  خرید گاز صفحه ای /  هزینه تزریق ژل /  خرید گیفت کارت /  آموزش بلاک چین /  وکیل دادگستری زن /  متخصص پوست شیراز /  فیلم طلا /  پزشکان متخصص شیراز /  Infinity Galaxy /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  شیشه نشکن /  کرکره اتوماتیک /  گیفت کارت /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید iptv خرید iptv خرید vpn ساکس بازی انفجار پیش بینی فوتبال