امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
نویسنده پیام
istgah51
Unregistered

ارسال: #61
RE: کد اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
سلام به همه دوستان عزیز زحمت کشیدید باتشکر از همه واقعا مفید بود اما من میخوام بزارم تو انجمن رزبلاگ نتونستم جایی که به ارسالها ربط داره پیدا کنم که پستهارو به اشتراک بزاره.. تو قالب وبلاگ رزبلاگ جاش دادم اخر همه پستهام نشسته و جواب میده تو بلاگفا هم همین کارو کردم شد .ممنون میشم راهنمایی کنید اخر پستهای انجمن رزبلاگ بشینه

ممنون
08-31-2012، 02:03 AM
پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
اعتبار: 4
ارسال: #62
RE: کد اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
(08-31-2012، 02:03 AM)istgah51 نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز زحمت کشیدید باتشکر از همه واقعا مفید بود اما من میخوام بزارم تو انجمن رزبلاگ نتونستم جایی که به ارسالها ربط داره پیدا کنم که پستهارو به اشتراک بزاره.. تو قالب وبلاگ رزبلاگ جاش دادم اخر همه پستهام نشسته و جواب میده تو بلاگفا هم همین کارو کردم شد .ممنون میشم راهنمایی کنید اخر پستهای انجمن رزبلاگ بشینه

ممنون
دوست عزیز قالب انجمنت رو برام بفرست تا برات درستش کنم....

میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
08-31-2012، 08:35 PM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

لینک ها : قانون جذب /  خرید بازدید واقعی /  کفسابی /  تناسب اندام /  تور جام جهانی روسیه /  چاپ کارت تبریک /  طراحی سایت /  هزینه کاشت مو /  کرکره اتوماتیک /  شیشه نشکن /  سانترال پاناسونیک /  رزرو هتل /  iran tour /  فالوور اینستاگرام /  جراحی مفصل زانو /  سمعک /  دانلود آهنگ جدید /  موتور ایمپلنت /  دانلود فیلم ایرانی /  مقالات صنعت برق /  چاپ سی دی /  کفسابی /  تور مشهد /  بلیط هواپیما /  ناز چت /  سئو سایت /  تور تایلند /  گیفت کارت /  تولیدی کیف /  تور /  تعمیرات جاروبرقی /  تور استانبول /  تور آنتالیا /  اوزون تراپی /  تور ارمنستان /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn
مشاوره رایگان مشاوره آنلاین مشاوره خانواده پنل اس ام اس رایگان ابزار وبلاگ