امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرعت سایت گوگل طبق استاندارد های خود چگونه است؟
نویسنده پیام
M@soud آفلاین
مدیر ارشد تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 436
اعتبار: 17
ارسال: #1
سرعت سایت گوگل طبق استاندارد های خود چگونه است؟
اگر از الگوریتم جدید گوگل برای رتبه بندی سایت ها خبر داشته باشید , حتما از نرم افزار ارائه شده توسط گوگل نیز خبر دارید , Speed Page نام این برنامه ی گوگل (افزونه ی فایر فاکس) است که سرعت سایت شما را از 100 محاسبه می کند ,
طبق این پلاگین شما می توانید بفهمید که سرعت سایت شما استاندارد است یا نه! مثلا برای سایت یاس تم رته ی 75 از 100 را در نظر گرفته که رتبه ی خوبی نیست!
من هم این روز ها مشغول بهینه سازی سایت و افزایش سرعت سایت هستم.
بخش تالار وبلاگ نویسان به دلیل پیچیدگی های برنامه نویسی و استایل شیت های مختلف و خیلی از عواملی که گوگل آنها را برای یافتن سرعت سایت بررسی می کند وقت زیادی از من گرفته است ولی این پلاگین هنوز معتقد است که یکسری از استاندارد ها برای افزایش سرعت در یاس تم رعایت نشده,
امروز به فکرم زد که برم ببینم سرعت سایت گوگل طبق برنامه ی خودش چه جوریه!
قبل از این که این کار را انجام بدم با خودم فکر کردم حتما 100 است! چون گوگل که به جز یک صفحه ی ساده و یک لوگو چیزی دیگری در صفحه ی نخست خود ندارد و بهینه سازی آن هم کار نیم ساعت هم نمیشود,
ولی جالبه بدونید که صفحه ای به سادگی گوگل از 100 نمره ی 96 گرفته!
اخطار هایی که در صفحه ی گوگل مشاهده می شود :
Serve static content from a cookieless domain
Remove Unused CSS
حقیقتش اینه که از اولین اخطار که برای همه ی سایت ها میده و حتی خود گوگل, چیزی سر در نیاوردم,
دوم اینکه این نرم افزار نشون میده که 46.2% از محتوای فایل CSS گوگل استفاده نشده و باید حذف بشه!
خوب دو تا احتمال وجود داره,
گوگل که به همه توصیه کرده سرعت سایتتون را افزایش بدید یادش رفته اول سایت خودش رو آنالیز کنه!
احتمال دوم میگه که اون قسمت از css که پلاگین speedpage معتقده که باید پاک بشه, اگر حذف بشه استایل سایت گوگل به هم میریزه! که در این صورت یعنی این نرم افزار استاندارد نیست!

خلاصه کلام , اگه سایت شما رتبه بالای 80 داشت دو دستی سایتتون رو بچسبید چون سرعتش خوبه! و به فکر سرعت بالای 90 و یا خود 100 نباشید چون خود گوگل با این صفحه ی ساده نتونسته 100 بیاره, ولی از یه طرف این نرم افزار خوبه و حد اقلش کمک ها و راهنمایی هایی می کنه که می تونید سرعت سایتتون را تا حدی افزایش دهید,

اطلاعات بیشتر در مورد Spedd page و دانلود این برنامه :

http://forum.yas-theme.com/thread-516.html
دیگه رسما شدیم سرباز وطن!خیلی خیلی خیلی کم میام تو نت پس زیاد منتظر من نباشید, دوست شما , مسعود Smile
09-03-2010، 01:26 PM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

تجهیزات برق صنعتی آبیاران /  دانلود فیلم /  دانلود فیلم /  اکانت ترکیبی ps4 /  خرید گیفت کارت /  کابل کشی دوربین /  خرید هیدروکینون /  جویس ویپ /  خرید گیفت کارت /  فروش مونو دی گلیسیرید /  درب اتوماتیک شیشه ای گردان /  چمن مصنوعی /  چمن مصنوعی /  مهاجرت پرستاران به آلمان /  انجام پروژه متلب /  خرید گاز صفحه ای /  هزینه تزریق ژل /  خرید گیفت کارت /  آموزش بلاک چین /  وکیل دادگستری زن /  متخصص پوست شیراز /  فیلم طلا /  پزشکان متخصص شیراز /  Infinity Galaxy /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  شیشه نشکن /  کرکره اتوماتیک /  گیفت کارت /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید iptv خرید iptv خرید vpn ساکس بازی انفجار پیش بینی فوتبال