امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای اتصال دیتابیس vb6
نویسنده پیام
cnmeysam
Unregistered

ارسال: #1
کمک برای اتصال دیتابیس vb6
با سلام من یه برنامه واسه پارکینگ نوشتم میخواستم با کد نویسی و از طریق ADO به دیتابیس وصلش کنم ولی بلد نیستم کسی میتونه کمکم کنه و به دیتا بیس وصلش کنه؟ Confused Undecided

در ضمن اگه فکر میکنید جاییش کمه یا مشکل داره خواهشا حلش کنید[تصویر:  N_aggressive%20(17).gif] Tongue
این هم لینک دانلودش Sleepy
user = test
pass = 1010

02-23-2012، 03:47 PM
پاسخ
meloodius آفلاین
کاربر همینجوری
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 12
اعتبار: 2
ارسال: #2
RE: دیتابیس vb6

آفرین کار خلاقانه ای کردی واقعا آفرین

دارم براندازش میکنم
02-23-2012، 06:51 PM
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
cnmeysam
Unregistered

ارسال: #3
RE: دیتابیس vb6
(02-23-2012، 06:51 PM)meloodius نوشته است: آفرین کار خلاقانه ای کردی واقعا آفرین

دارم براندازش میکنم

سلام

یه برانداز اینقدر طول میکشه؟ Big Grin

کسی نیست کمکم کنه؟ Undecided Huh
02-24-2012، 09:09 AM
پاسخ

پرش به انجمن:

لینک ها : پشتیانی شبکه کامپیوتر /  بلیط هواپیما /  سقف عرشه فولادی /  خدمات کرکره برقی /  دانلود فیلم /  دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده /  سئو سایت /  قانون جذب /  دانلود آهنگ جدید /  تشخیص ترکیدگی لوله /  قالب وردپرس /  دیوارپوش پی وی سی /  میز اداری /  میز مدیریت /  خدمات عروسی /  قیمت کاشت مو /  جراحی سینه /  قیمت تور مالدیو /  خدمات مجالس /  غرفه نمایشگاهی /  قیمت کاغذ دیواری /  طراحی سایت /  دستگاه برش لیزری /  رزرو هتل /  تقویت کننده انتن موبایل /  فلزیاب /  دانلود سریال ممنوعه /  لوازم یدکی کامینز /  دانلود آهنگ جدید /  خرید گیفت کارت /  طراحی سایت /  افزایش فالوور /  کفسابی /  ثبت شرکت /  ایمپلنت /  سفید کردن دندان /  پزشکان تهران /  قانون جذب /  هزینه کاشت مو /  کرکره اتوماتیک /  شیشه نشکن /  iran tour /  کفسابی /  سئو سایت /  گیفت کارت /  تولیدی کیف /  تور /  تور ارمنستان /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn برای آیفون خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال