امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظی ):
نویسنده پیام
kasrahm آفلاین
kasra
**
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 40
اعتبار: 4
ارسال: #1
Heart  خداحافظی ):
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز انجمن دوستان من مدت نسبتا زیادیه که در انجمن عضو شدم اول ها که تازه علاقه به اسکریپت و کد ها وبلاگی پیدا کرده بودم یک جا بود که به بن بست خورده بودم و از هر کی پرسیدم درست جواب نداد اما وقتی اومد تو یاس تم آقا مسعود به سوال من جواب داد و مشکل من حل شد از اون موقع از این فروم خوشم اومد و سعی کردم فعالیتم رو ببرم بالا در اینجا خلاصه در این جا با دوستانی خوبی اشنا شدم اما هر سلامی یه خداحافظی هم داره به خاطر یک سری مسایل شخصی یک مدت نسبتا طولانی دیگه نمیتونم بیام به فروم سر بزنم و کلا نمیتونم بیام نت از تام دوستان عزیز که در این مدت باهاشون از طریق این فروم آشنا شدم تشکر میکنم از آقا ابی گل از صادق ترکه Big Grin (صادق اسپم) از پلیس تالار که حتی اسمش رو هم نمیدونم و مخصوصا آقا مسعود از بقیه دوستانی که هم الان حضور ذهن ندارم که اسمشون رو بگم معذرت میخوام و از اون ها هم تشکر میکنم خلاصه امیدوارم اوقات خوشی رو داشته باشید و همیشه سربلند و پیروز باشید و این فروم روز به روز رنکش بالاتر بره؟!!
1) صادق جون به خاطر خودت میگم انقدر اسپم نده دو روزه اومدی پست هات خیلی در این مدت کوتاه رفته بالا اما نود درصد اسپمه اومدی با اسپم تایپیک من رو بستی Big Grin Big Grin ازت هنوز دلخورم بابت اون موضوع Big Grin Big Grin ای کاش مسعود میرفت خدمت سوالت رو جواب نمیداد که دیگه نمیومدی (شوخی کردم به دل نگیر-امیدوارم موفق باشی)
2) این آش خور هم نیست ازش خداحافظی کنیم Big Grin Big Grin Big Grin
خلاصه بدی خوبی از ما دیدید حلال کنید چون احتمال کمی هم وجود داره که دیگه هیچ وقت نیام؟!!
همیشه موفق و سربلند بشید
02-08-2012، 02:26 PM
ارسال‌ها پاسخ
alinickhah
Unregistered

ارسال: #2
RE: خداحافظی ):
آفا موفق باشی ....
ایشالله به زودی برخواهی گشت !!!!!!!
02-08-2012، 09:10 PM
پاسخ
pb0261
Unregistered

ارسال: #3
موفق باشی رفیق
02-08-2012، 09:17 PM
پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
ارسال: #4
برو بابا خودت اسپم میزنی الان این تاپیکت اسپمه از اقا مسعود میخوام که قفلش کنه اگه زحمتو کم کنی خیلی هم خوشحال میشم :d
میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-09-2012، 05:22 AM، توسط sansiz.)
02-09-2012، 01:23 AM
ارسال‌ها پاسخ
rosamond آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 9
اعتبار: 2
ارسال: #5
(02-09-2012، 01:23 AM)sansiz نوشته است: برو بابا خودت اسپم میزنی الان این تاپیکت اسپمه از اقا مسعود میخوام که قفلش کنه اگه زحمتو کم کنی خیلی هم خوشحال میشم :d

سلام سنسیز خانوم!Big Grin
نه ببخشید سنسیز آقا!Big Grin
خب راست می گن دیگه با این پست های الکی همه رو ناامید کردین!Big Grin
"ارزش هر کس به اندازه ی حرف هایی ست که برای نگفتن دارد."
02-11-2012، 02:19 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
ارسال: #6
(02-11-2012، 02:19 PM)rosamond نوشته است:
(02-09-2012، 01:23 AM)sansiz نوشته است: برو بابا خودت اسپم میزنی الان این تاپیکت اسپمه از اقا مسعود میخوام که قفلش کنه اگه زحمتو کم کنی خیلی هم خوشحال میشم :d

بابا خیلی نامردین به خدا Confused شما پروفایل منو ببینید من نزدیک به 17 روز اینجا انلاین بودم تا حالا تا اونجایی که در توانم بوده کلی مشکلات وبلاگ نویس ها رو حل کردم البته منت نمیزارم ها چون خودم این کار رو دوست دارم اطلاعات خودمم هم بیشتر میشه. من کی اسپم زدم شما 10 تا از اسپم های منو بگید من از این سایت میرم Dodgy

02-13-2012، 01:14 AM
ارسال‌ها پاسخ
ΨЯΘJДЙ آفلاین
.
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 72
ارسال: #7
امیدوارم که موفق باشی ...!

هر موقع که برگشتی به نت.مطمین باش که بچه های یاس تم منتظرتن ...! : ایکس

===

یه معذرت خواهی از تمامی دوستان و کاربرای خوب انجمن که متاسفانه من و مسعود هر دو با هم به مشکل خوردیم و نمیتونیم به انجمن اونطور که باید و شاید سر بزنیم ...!

حتما اگه وقت بشه.باید یه دست به سر رو روی بچه ها فعال بکشیم و یوزرشون رنگی تر بشه تو انجمن ..!
چون واقعا انجمن رو این بچه هان که بی نقص میگردونن ...!

از همهتون ممنونم ...! :ایکس
یاد شبایی که توی انجمنا روز میکردیم بخیر ..!
دوران خیلی خوبی بود ...!
کاش بازم باید اون روزا ...! Rolleyes
02-13-2012، 02:12 PM
ارسال‌ها پاسخ
rosamond آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 9
ارسال: #8
(02-13-2012، 01:14 AM)sansiz نوشته است:
(02-11-2012، 02:19 PM)rosamond نوشته است:

بابا خیلی نامردین به خدا Confused شما پروفایل منو ببینید من نزدیک به 17 روز اینجا انلاین بودم تا حالا تا اونجایی که در توانم بوده کلی مشکلات وبلاگ نویس ها رو حل کردم البته منت نمیزارم ها چون خودم این کار رو دوست دارم اطلاعات خودمم هم بیشتر میشه. من کی اسپم زدم شما 10 تا از اسپم های منو بگید من از این سایت میرم Dodgy
شوخی بود سنسیز عزیز به دل نگیر.اگه ناراحت شدی من شخصا از طرف همه عذرخواهی می کنم.

"ارزش هر کس به اندازه ی حرف هایی ست که برای نگفتن دارد."
02-16-2012، 09:00 PM
ارسال‌ها پاسخ
musicku آفلاین
ساده
**
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 48
اعتبار: 3
ارسال: #9
هــــــــــــــــــــــــــــــا کجا میرییییییییییییییییییییییی :|

بیا سر بزن . مس من دیگه . هههههههههههههه .
02-17-2012، 04:53 PM
ارسال‌ها پاسخ
M@soud آفلاین
مدیر ارشد تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 436
اعتبار: 17
ارسال: #10
کجا میری حالا ؟؟ چرا قهر کردی؟؟ Big Grin
میدونم واسه همیشه نمیری پس زود برگرد چون این انجمن به کاربر هایی مثل تو نیاز داره Blush
دیگه رسما شدیم سرباز وطن!خیلی خیلی خیلی کم میام تو نت پس زیاد منتظر من نباشید, دوست شما , مسعود Smile
06-07-2012، 05:59 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
ارسال: #11
سلام اقا مسعود اقا منو ببخشید باید یه تاپیک بزنم علت تاخیر چند ماهه خودم رو بگم به خدا مشکلی برام پیش اومده بود
06-08-2012، 10:44 PM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

درب ضد سرقت /  خرید ملک در ترکیه /  لیزر موهای زائد /  اجاره ویلا /  اقامت اوکراین /  کلینیک طب سوزنی /  طراحی سایت /  ردیاب خودرو /  اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران /  فروشگاه کتب حقوقی /  طراحی کاتالوگ /  تشریفات عروسی /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  گیفت کارت ایکس باکس /  رزرو هتل /  خرید گیفت کارت /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  کرکره برقی /  شیشه نشکن /  iran tour /  گیفت کارت /  تولیدی کیف /  تور /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
سایت پیش بینی خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال