امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بلاگفا
نویسنده پیام
alireza es آفلاین
همین جوری
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 16
اعتبار: 0
ارسال: #1
بلاگفا
بلاگفا زمانی که به وجود آمد با تبلیغ در چند وبسایت که تبلیغاتش جالب بودن کار خود را شروع کرد
البته آن زمان امکانات سرویس های وبلاگ نویسی امروزی نبود ولی او امکانات جالبی ارائه داد و از سرور های کانادا استفاده میکرد که واقعا سرعتشون زیاد بود به تدریج این سرویس همگانی شد و مانند یک اصطلاح شد همه مبتدی ها و حرفه ای ها به این سرویس اومدند
ولـــــــــــــــــــــــی
کم کم این موضوع برایش (مدیر بلاگفا) جالب شد
آخرین امکانی که داده وبلاگ نویسی با لایو رایتر است که چنگی به دل نمیزند
خودتان انتخاب کنید یک نفر که برای اولین بار است میخواهد وبلاگ نویسی کند و با هیچ کدام آشنا نشده است کدام را انتخواب میکند؟
بلاگفا یا میهن بلاگ؟بلاگفا یا ثامن بلاگ؟بلاگفا یا بلاگ وب؟
---------------
بیایید بین بلاگفا و ثامن بلاگ داوری کنیم
  1. ثامن بلاگ امکان عضو گیری داره بلاگفا نداره
  2. ثامن بلاگ تبلیغ نمایش نمیده یا با اجازه شما و پاداش ولی بلاگفا بدون هیچ تشکر و اجازه ای
  3. ثامن بلاگ امکان ساخت انجمن مای بیبی داره بلاگ فا نداره
  4. ثامن بلاگ امکان بروز رسانی بوسیله ایمیل را داره بلاگفا نداره
  5. از وبلاگی که در ثامن بلاگ ساخته شده سرعت لودش میشه تفاوت رو بین بلاگفا و ثامن بلاگ فهمید
  6. ثامن بلاگ امکان اسپم گیری خودکار رو داره
  7. ثامن بلاگ امکان نسخه موبایل رو داره
  8. و.....
  9. .
  10. .
  11. .
  12. .

13. میتونی امتحان کنی در بلاگفا در قالب اگه می تونی بنویسwww.iranblog.com یا مثال های دیگر
امکانات نداره ولی عوضش محدودیت که داره!!!انگار همه میخوان در اون جا، سرویس های دیگر رو تبلیغ کنن
تنها برتریش همونه که گفتم وبلاگ نویسی با لایو رایتر که پرشین بلاگ هم داره
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
البته من نمیخوام ثامن بلاگ رو تبلیغ کنم چون بلاگ وب یا میهن بلاگ و.... دارن با هم رقابت میکنن و نمیشه گفت کدوم بهتر هستن ونمیشه گفت از بلاگفا بهترن

شاید بگین که چرا این چیز هارو میگم من هم در بلاگفا وبلاگ داشتم ولی وبلاگم هک شد به مدیر گفتم حرفم رو نادیده گرفت بازم گفتم و بازم ولی انگار که...
و دیدم وبلاگم حذف شد و آدرسش موجود نیست ولی جالب اینجاست که تبلیعات بلاگفا با آدرس حذف شده به ایمیلم ارسال میشه
مثل(آدرس وبلاگ خود را با کم ترین هزینه....)در حالی که وبلاگم حذف شده
(آخرین ویرایش در این ارسال: 01-22-2012، 08:19 AM، توسط alireza es.)
01-22-2012، 08:04 AM
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

پارافریز مقاله /  تولیدی کیف در تهران /  بای پپ /  اتصالات گالوانیزه /  پشتیبانی کامپیوتر شبکه /  خرید فالوور اینستاگرام /  تولیدی شمع /  خرید مجسمه رزین /  خرید کاغذ کادو /  خرید دکوری چوبی /  Los Angeles Smart Home /  دانلود آهنگ جدید ایرانی /  پلکسی گلاس و برش لیزری /  تبلت و لوازم جانبی /  تلفن نمایندگی جنرال الکتریک /  دانلود فیلم /  خرید گیفت کارت /  آموزش بلاک چین /  وکیل دادگستری زن /  دستگاه فشارسنج /  متخصص پوست شیراز /  فیلم طلا /  پزشکان متخصص شیراز /  Infinity Galaxy /  گیفت کارت ps4 /  سپهر360 :بلیت هواپیما /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  خرید گیفت کارت /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  شیشه نشکن /  کرکره اتوماتیک /  iran tour /  گیفت کارت /  تور /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn ساکس بازی انفجار crash game پیش بینی فوتبال