امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد برداشتن تبلیغات میهن بلاگ و بلاگفا
نویسنده پیام
bojnord آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 24
اعتبار: 0
ارسال: #1
Shocked  کد برداشتن تبلیغات میهن بلاگ و بلاگفا
با سلام.

امروز یک کد عالی براتون آماده کردم. Big Grin
کافیه این کدها را بدون تغییر در جایی تو قالبتون قرار بدید و با اولین کلیک کاربر بر روی وبلاگتون ، تبلیغاتی که خود سرویس دهنده وبلاگ میذاره برداشته میشه ! Sad

ویژه میهن بلاگ
کد:
<!--Powered javascript code by www.NGO-Ph.ir--><body onclick="document.getElementById('mihan_page_advert').style.display='none'"><div id="mihan_page_advert"></div></body>

ویژه بلاگفا
کد:
<!--Powered javascript code by www.NGO-Ph.ir--><body onclick="document.getElementById ('6344934151639').style.display='none'"></body>

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-31-2011، 09:07 PM، توسط bojnord.)
12-31-2011، 08:59 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
اعتبار: 4
ارسال: #2
RE: کد برداشتن تبلیغات میهن بلاگ و بلاگفا
اولا این کار بسیار بسیار زشتی هست و گناهه و مشکل شرعی داره :d واز گناهان کبیره محسوب میشه چون سرویس دهنده بدبخت سالیانه کلی هزینه هاست میده و باید تبلغ کنه حقشه Big Grin
دوما اگر سرویس دهنده ببینه وبلاگ مورد نظر رو مسدود میکنه Shy
سوما این تاپیکت فسیله و فکر کنم مال دوره ژوراسیک و یا ماقبل سنگی محسوب میشه و بهتره به موزه معرفیش کنی چون قبلا چند نفر چنین پستی رو زدن Big Grin
میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-31-2011، 09:09 PM، توسط sansiz.)
12-31-2011، 09:07 PM
ارسال‌ها پاسخ
bojnord آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 24
اعتبار: 0
ارسال: #3
عرضم به خدمتتون که : اولا من اینچنین کدیو کم دیدم !
ثانیا گناه شرعی نداره چون تبلیغاتو حذف نمیکنه ! یعنی بازدیدکننده وقتی بر روی یکی از آیکون های وبلاگ یا .... کلیک میکنه بعد تبلیغات برداشته میشه ! ولی قبلش تبلیغات دیده میشه . OK Sad

اول تست کنید. Dodgy بعدشم با هم که دعوا نداریم که ! Dodgy با لحن بهتری هم میشه صحبت کرد ها !

تو این پست هم مطالب مرتبطی وجود داره : http://forum.yas-theme.com/thread-1496.html

Rolleyes
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-31-2011، 09:32 PM، توسط bojnord.)
12-31-2011، 09:15 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
ارسال: #4
http://forum.yas-theme.com/thread-845.html
البته اقا مسعود حذفش کرد
http://forum.yas-theme.com/thread-1496.html
اینم اقا کسری گذاشته
http://forum.yas-theme.com/thread-804.html
در ضمن میشه قانونی حذفش کرد

چه فرقی میکنه خلاصه که حذف میشه پس گناهه:d

در ضمن شما بهتره برید روی اون جعبه حدیث کار کنید تا وسط چین بشه لازم دارم این کدهات هم پیشکش نخواستیم.بعدشم اگه نظرات من رو بخونید میبیند که تو تمام نظراتم از شکلک خنده استفاده کردم من ادم شوخی هستم دست خودمم نیست شما به دل نگیرید :d
12-31-2011، 09:29 PM
ارسال‌ها پاسخ
musicku آفلاین
ساده
**
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 48
اعتبار: 3
ارسال: #5
اقا این کار خوبی نیست . ما کردیم دیگه پاک شد Smile
01-02-2012، 09:31 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
ارسال: #6
اقا من پرسیدم بلاگفا بنر های وبلاگ های مذهبی و بدرد بخور رو بر میداره خود شیرازی این حرف رو گفته البته من گفتم فعلا برنداشته
01-04-2012، 06:43 AM
ارسال‌ها پاسخ
داوید
Unregistered

ارسال: #7
کد برداشتن تبلیغات میهن بلاگ و بلاگفا و دیگر وبلاگ‌ها
راهنمای حذف تبلیغات تمامی وبلاگ ها (به خصوص میهن بلاگ!)

برای حذف تبلیغات میهن بلاگ و هر وبلاگ دیگری، کافی است کد زیر را دانلود کنید و پس از باز نمودن، در ابتدای قالب خود قرار دهید:
دریافت کد حذف تبلیغات

منبع:
http://blog.refoua.me/post/ads-remover-script

برای حذف تبلیغات لوکس بلاگ، بلاگ اسکای و بلاگفا به لینک بالا وارد شوید.

این کد حذف تبلیغات در تمامی سرویس‌های وبلاگ‌دهی کار می‌کند و غیرفعال هم نخواهد شد.
کاربران می‌توانند از نسخه‌ی ویژه این وبلاگ استفاده نمایند: کد حذف تبلیغات رزبلاگ

اگر هر پرسش یا مشکلی دارید، می‌توانید به من ایمیل ارسال نمایید:
David@Refoua.me
06-02-2012، 01:31 PM
پاسخ

پرش به انجمن:

لینک ها : استخدام شیراز /  آموزش کاشت ناخن /  مقالات صنعت برق /  کابل کشی شبکه /  دانلود فیلم ایرانی /  پاکسازی چاکرا /  سئو سایت /  قانون جذب /  خرید گیفت کارت /  فاز موریک /  تور پوکت /  تور تایلند /  تور کانادا /  مولتی روتور /  مهاجرت به کانادا /  تور مشهد /  گیفت کارت گوگل پلی /  کنگره /  فلزیاب /  پرینتر سه بعدی /  دانلود آهنگ جدید /  حوادث /  سریال عاشقانه /  سئو /  تورتایلند /  تورمالزی /  تورچین /  توردوبی /  تورآنتالیا /  توراستانبول /  تورکیش /  تورمشهد /  تورفرانسه /  توراسپانیا /  تورایتالیا /  تورروسیه /  ویزای شنگن /  گنج یاب /  طلایاب /  بوفه ویترین های گالری فرزانه /  طراحی دکوراسیون داخلی /  هزینه کاشت مو /  تولیدی کیف /  تولیدی کیف /  تور کویر /  ریش تراش برقی /  تعمیرات جاروبرقی /  تور استانبول /  تور آنتالیا /  اتوبار غرب تهران /  باربری غرب /  سیم بکسل /  مهاجرت به استرالیا /  لمینت دندان /  اخبار تکنولوژی /  اتوبار باربری نیاوران /  اتوبار باربری ستارخان /  انجام پایان نامه /  پاپ آپ /  خرید چمن مصوعی /  هتل تورنشان /  اوزون تراپی /  دانلود فیلم ایرانی /  تور ارمنستان /  فلزیاب /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn خرید کریو خرید vpn خرید کریو خرید vpn خرید سی سی کم خرید vpn پخش سراسری آهنگ خرید vpn دانلود فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید vpn خريد next vpn
روانشناس روانشناسی کودک مشاوره تلفنی شبانه روزی پنل اس ام اس رایگان ابزار وبلاگ