امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عشق واقعی ...
نویسنده پیام
bojnord آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 24
اعتبار: 0
ارسال: #1
Heart  عشق واقعی ...

مرد و زن جوانی سوار بر موتور در دل شب می راندند. آنها عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند.
زن جوان: یواش تر برو، من می ترسم. مرد جوان: نه، اینجوری خیلی بهتره. زن جوان: خواهش میکنم ، من خیلی می ترسم. مرد جوان: خوب، اما اول باید بگی که دوستم داری. زن جوان: دوستت دارم، حالا میشه یواش تر برونی. مرد جوان: منو محکم بگیر. زن جوان: خوب حالا میشه یواش تر بری. مرد جوان: باشه به شرط اینکه کلاه کاسکت منو برداری و روی سر خودت بذاری، آخه نمیتونم راحت برونم، اذیتم میکنه.
روز بعد ، واقعه ای در روزنامه ثبت شده بود: برخورد موتور سیکلت با ساختمان حادثه آفرید. در این سانحه که به دلیل بریدن ترمز موتورسیکلت رخ داد، یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری درگذشت. مرد جوان از خالی شدن ترمز آگاهی یافته بود. پس بدون اینکه زن جوان را مطلع کند با ترفندی کلاه کاسکت را بر سر او گذاشت و خواست تا برای آخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند. Heart

دمی می آید و بازدمی میرود. اما زندگی غیر از این است و ارزش آن در لحظاتی تجلی می یابد که نفس آدمی را می برد.

شاد بودن، تنها انتقامی است که میتوان از زندگی گرفت. ارنستو چه گوارا
12-29-2011، 06:52 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
اعتبار: 4
ارسال: #2
RE: عشق واقعی ...
ولی به نظر من مرده خنگ بوده همه دوست دارن یه جوری از دست زنشون راحت بشن حالا که خدا بهش راه رو نشون داده و اونو تو موقعیتی قرار داده تا از شر زنش راحت بشه ولی اون خریت کرده و جون خودش رو به خاطر زنش از دست داده
میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
12-29-2011، 07:18 PM
ارسال‌ها پاسخ
bojnord آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 24
اعتبار: 0
ارسال: #3
Shocked  RE: عشق واقعی ...
Huh Huh Huh Huh Huh
Huh Huh Huh Huh
Huh Huh Huh
Huh Huh
Huh

از شما بعید بود !

Sad
Sad Sad
Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad Sad

12-29-2011، 07:31 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
اعتبار: 4
ارسال: #4
RE: عشق واقعی ...
(12-29-2011، 07:31 PM)bojnord نوشته است: Huh Huh Huh Huh
Huh Huh Huh
Huh Huh
Huh

از شما بعید بود !

Sad
Sad Sad
Sad Sad Sad
Sad Sad Sad Sad
دوست عزیز شوخی کردم بخندیم Big Grin وگرنه من زنها رو دوست دارم و نمیخوام سر به تنشون باشه Tongue

میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
12-30-2011، 12:05 AM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

تجهیزات برق صنعتی آبیاران /  دانلود فیلم /  دانلود فیلم /  اکانت ترکیبی ps4 /  خرید گیفت کارت /  کابل کشی دوربین /  خرید هیدروکینون /  جویس ویپ /  خرید گیفت کارت /  فروش مونو دی گلیسیرید /  درب اتوماتیک شیشه ای گردان /  چمن مصنوعی /  چمن مصنوعی /  مهاجرت پرستاران به آلمان /  انجام پروژه متلب /  خرید گاز صفحه ای /  هزینه تزریق ژل /  خرید گیفت کارت /  آموزش بلاک چین /  وکیل دادگستری زن /  متخصص پوست شیراز /  فیلم طلا /  پزشکان متخصص شیراز /  Infinity Galaxy /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  شیشه نشکن /  کرکره اتوماتیک /  گیفت کارت /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید iptv خرید iptv خرید vpn ساکس بازی انفجار پیش بینی فوتبال