امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه یه روزی قرار باشه خیلی اتفاقی شهر و دیارتون رو ترک کنید
نویسنده پیام
rosamond آفلاین
کاربر خوب تالار
*
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 9
اعتبار: 2
ارسال: #1
اگه یه روزی قرار باشه خیلی اتفاقی شهر و دیارتون رو ترک کنید
اگه یه روزی قرار باشه خیلی اتفاقی شهر و دیارتون رو ترک کنید،و فقط یه چیز بتونید با خودتون ببرید،چی می برید؟؟؟
"ارزش هر کس به اندازه ی حرف هایی ست که برای نگفتن دارد."
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2011، 11:43 PM، توسط rosamond.)
12-21-2011، 10:56 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
اعتبار: 4
ارسال: #2
RE: ...
چه جالب من این ماه قصد دارم تبریز رو برای همیشه ترک کنم و ساکن اصفهان بشم من بدون تختخواب خودم جایی نمیرم :d الانم به این فکر هستم که چطوری تخت خودم رو ببرم اصفهان باید کلی هزینه باربری بدم :d
میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
12-21-2011، 11:23 PM
ارسال‌ها پاسخ
goonooz
Unregistered

ارسال: #3
RE: اگه یه روزی قرار باشه خیلی اتفاقی شهر و دیارتون رو ترک کنید
من هیچ وقت تبریز رو ترک نمیکنم حتی اگه از آسمون سنگم بباره.
ولی اگه خواستم یه چند روزی برم حتما زبان ترکی رو هم با خودم میبرم و هر کجا رفتم زبانم رو فراموش نمیکنم
یاشاسین ...
01-05-2012، 08:35 AM
پاسخ

پرش به انجمن:

میزبانی وردپرس /  خدمات پذیرش تحصیلی /  اجاره ویلا /  خرید فالوور اینستاگرام /  مشاغل برتر شیراز /  تور مشهد /  اقامت اوکراین /  کلینیک طب سوزنی /  طراحی سایت /  ردیاب خودرو /  اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران /  فروشگاه کتب حقوقی /  طراحی کاتالوگ /  تشریفات عروسی /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  فلزیاب /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  گیفت کارت ایکس باکس /  رزرو هتل /  خرید گیفت کارت /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  کرکره برقی /  شیشه نشکن /  iran tour /  کفسابی /  گیفت کارت /  تولیدی کیف /  تور /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال