امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وست بلوگ ...
نویسنده پیام
musicku آفلاین
ساده
**
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 48
اعتبار: 3
ارسال: #1
وست بلوگ ...
امروز به طور اتفاقی سیستم وست بلوگ رو دیدم صفحه ی اصلی سایت خیلی ساده طراحی شده و هر کسی میتونه باش کار کنه . اظلاعات زیادی ازش نمیشه گرفت که چندتا کاربر داره و نمونه های وبلاگای کاربرارو دید چیزی که تو بلاگفا و میهن و بقیه هست ...
امکاناتش زیاد گسترده نیست ولی اونطور که نوشته امکان اپلود بی نهایت تا عکس رو داره و همچنین بدون تبلیغات هست .

امکانات سیستم
- اختصاص یک آدرس اینترنتی Yourname.VastBlog.com
- اختصاص یک دامین رایگان با پسوند Goo.ir
- ایجاد یک سایت با مدیریت کامل
- امکان ایجاد یک فروشگاه
- آپلود بی نهایت عکس
- بدون تبلیغات اجباری در سایت ها
- دارای سیستم تبلیغاتی قدرتمند برای هر عضو

خوب برم ثبت نام کنم ببینم توش چه خبره . . .
لینک فعال سازی به ایمیلتان ارسال میشه . هیچی نداره حتی قالب هم نداره و حتد ارهنما هم نداره که بدونی چیه و چطوره . کلا به هیچ دردی نمیخوره . ببخشید ها .
خودتون برید ببینید ( وست بلاگ )
06-10-2011، 11:17 AM
ارسال‌ها پاسخ
tahmasebi آفلاین
داره خودمونی میشه
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 1
اعتبار: 0
ارسال: #2
RE: وست بلوگ ...
من خودم ازش استفاده می کنم خیلی عالیه...
قابلیت قرار دادن تصویر برای مطلب داره به این صورت که وقتی موس رو روی لینک مطلب میبری عکسشو نمایش میده و اینکه بخش نظراتش بسیار قشنگه وبخش تماس با ما با امکان اضافه کردن کد ومتن وتصویر بهش داره...
قالب هاش کم است ولی خیلی زیبا هستند(مخصوصاً قالب های اختصاصیش)
دامنه ی .goo.ir ش هم که فوق العاده هست امکان قرار دان تبلیغات به صورت متنی فلش وکد وتصویری(بنری) داره با امکان نمایش تعداد کلیک و نمایش تبلیغات...
در کل سرویس خیلی عالیه هست.
12-23-2011، 02:06 PM
ارسال‌ها پاسخ
sansiz آفلاین
معلم تالار
انجمن وبلاگ نویسان
موضوع‌ها: 18
اعتبار: 4
ارسال: #3
RE: وست بلوگ ...
دیدم واقعا جالب بود مخصوصا دامین goo که خیلی جالبه ولی قالب زیادی نداشت کاش نرم افزاری ساخته بشه که خیلی راحت بشه با اون هر قالبی رو برای هر سیستم وبلاگ دهی ترجمه کرد
میپرسم تو این تنهایی خدایی بگو کجایی*** میسوزم از این جدایی خدایی چه بی وفایی
12-23-2011، 03:44 PM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

متخصص دندانپزشک کودکان /  چراغ عقب سوناتا lf /  تشک ریباند /  باربری تهران /  بلبرینگ /  آموزش عکاسی /  کلاس مداحی /  لیفت صورت /  فوتونا /  دانلود فیلم /  شیشه حمام /  متخصص دندانپزشک کودکان /  تورهای نوروز 99 /  لیبل اموال /  سپهر360 :بلیت هواپیما /  تور ازبکستان نوروز 99 /  کتراک /  دستگاه تصفیه آب خانگی /  قیمت خانه کانادا /  کلینیک طب سوزنی /  طراحی کاتالوگ /  تشریفات عروسی /  خرید گیفت کارت /  خرید میل سرور /  نوبت دهی پزشکان شیراز /  خرید گیفت کارت /  افزایش فالوور /  سفید کردن دندان /  هزینه کاشت مو /  شیشه نشکن /  کرکره اتوماتیک /  iran tour /  گیفت کارت /  تور /  پنل اس ام اس /  ابزار وبلاگ /  قالب میهن بلاگ /  قالب بلاگفا /  قالب وبلاگ /  آپلود عکس /  گالری عکس 
crash game خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال