انجمن وبلاگ نویسان
ثامن بلاگ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگ نویسان (http://forum.yas-theme.com)
+-- انجمن: وبلاگ نویسی (http://forum.yas-theme.com/forum-5.html)
+--- انجمن: سایت ها و وبلاگ ها (http://forum.yas-theme.com/forum-7.html)
+---- انجمن: سرویس های وبلاگ نویسی (http://forum.yas-theme.com/forum-8.html)
+---- موضوع: ثامن بلاگ (/thread-1931.html)ثامن بلاگ - tahmasebi - 12-23-2011


عدم نمايش تبليغات در وبلاگ ها
اگر از تبليغات بالاي وبلاگ خود خسته شده ايد مي توانيد از ثامن بلاگ استفاده کنيد , ثامن بلاگ هيچ تبليغاتي در وبلاگ شما قرار نمي دهد.

ثبت رايگان دامنه هاي com, net و ...
سايت ثامن بلاگ در نظر دارد به وبلاگ هايي که بیشتر از 200 بازديدکننده در روز داشته باشد , دامنه هاي com , net و ... ثبت کند.

امکان عضو گيري براي وبلاگ ها
به کمک اين امکان مي توانيد براي وبلاگ خود عضو گيري کنيد , کاربران پس عضو گيري مي توانند يک پروفايل براي خود ايجاد کنند و اطلاعات خودشان را در ان قرار دهند.

ارسال مطالب با بوسيله رايانامه
به کمک اين امکان شما قادر خواهيد بود با استفاده از رايانامه در وبلاگ خود به راحتي مطلب ارسال کنيد. اين امکان مي تواند به کار هاي شما سرعت ببخشد.

انجمن حرفه اي براي وبلاگ ها
به کمک اين امکان منحصر به فرد شما مي توانيد يک انجمن کاملا حرفه با پنل مديريتي کامل براي وبلاگ خود ايجاد کنيد. انجمن ها از سيستم phpbb پيروي مي کنند.

سرعت لود بسيار بالاي صفحات
سرويس ثامن بلاگ از سرور هاي تهران استفاده مي کند , به کمک اين سرور هاي قدرتمند سرعت لود وبلاگ ها و صفحات سايت و کيفيت آن ها بسيار بالا رفته است.

امکان انتقال مطالب از ديگر سرويسها
اگر در سرويس هاي ديگر وبلاگ داريد و قصد مهاجرت به ثامن بلاگ رو داريد به کمک اين امکان مي توانيد تمامي مطالب وبلاگ قبليتون رو به وبلاگ جديد انتقال دهيد.

اختصاص 200 مگابايت هاست رايگان
اگر از دست اپلود سنتر هايي که پس از مدتي بسته مي شود و تصاوير شما از بين مي رود خسته شده ايد به وسيله اين امکان مي توانيد تصاوير خودتان را در وبلاگ خودتان اپلود کنيد.

امکان ساخت وبلاگ گروهي
اگر دوستاني داريد که مي خواهيد آن ها هم در وبلاگ خود مطلب بگذارند و يا مديريت قسمتي رو در دست بگيرند به کمک اين امکان مي توانيد اين کار را به راحتي انجام دهيد.

صفحات و مطالب رمز دار
با استفاده از اين امکان مي توانيد براي صفحات اضافي و مطالب وبلاگ خود رمز بگذاريد تا فقط شما و يا کساني که رمز را به آنها داده ايد بتوانند از اين قسمت ها بازديد کنند.

فرم تماس با ما پیشرفته
به وسیله این امکان فوق العاده می توانید به صورت مداوم با بازدید کنندگان وبلاگ خودتان ارتباط داشته باشید و پیشنهادات و انتقادا آن ها را دریافت کنید.

مبدل قالبهای بلاگفا به ثامن بلاگ
به وسیله این امکان می توانید قالب های سرویس بلاگفا را به ثامن بلاگ تبدیل کنید و آن را در وبلاگ خودتان قرار دهید.

ارسال پیامک
با این امکان می توانید با دوستان که در ثامن بلاگ وبلاگ دارند ارتباط برقرار کنید , به هر وبلاگ یک صندوق ورودی و صندوق خروجی داده می شود.

مدیریت کاربران عضو شده
شما بوسیله این امکان می توانید کاربرانی را که عضو وبلاگ شما هستند مدیریت کنید و یا پروفالشان را ویرایش کنید و یا آن ها را حذف کنید.

امکان ایجاد نظرسنجی
اگر دوست دارید در وبلاگ خود نظرسنجی های متعدی ایجاد کنید , دیگر لازم نیست در سایت های ارائه دهنده این امکانات عضو شوید. با ثامن بلاگ می توانید به تعداد نامحدود نظرسنجی بسازید.

سیستم امار گیر حرفه ای
با کمک این سیستم منحصر به فرد می توانید از امار دقیق وبلاگ خود با خبر شوید , در این سیستم امار دقیق بازدید ها بر اساس ای پی و کل بازدید ها مشخص می شود همچین شما از میزان نظرات و مطالب با خبر می شوید.

اتصال دامنه
اگر دوست دارید ادرس مستقل برای وبلاگ خود داشته باشید به کمک این امکان می توانید بعد از خرید یک دامنه آن را به وبلاگ خود متصل کنید.

پروفایلی پیشرفته برای مدیر وبلاگ
اگر دوست دارید بازدید کنندگان وبلاگ خود بیشتر با شما آشنا می شوند می توانید با ساخت یک پروفایل برای خودتان , خود را معرفی کنید.

نسخه تلفن همراه
همان طور که می دانید استفاده از تلفن همراه امروزه برای وب گردی بسیار زیاده شده است , به کمک این نسخه وبلاگ شما بهتر در تلفن همراه نمایش داده می شود.

امکان ارسال پیوند
به کمک این ابزار بازدیدکنندگان شما می تواند بسیار آسان لینک های خودشان را برای شما ارسال کنند و لینک های پس از تایید مدیریت وبلاگ در آن قرار می گیرند.

کلمات کلیدی
به کمک این سیستم می توانید برای مطالب خود برچسب ( کلمات کلیدی ) بگذارید تا رتبه مطالب شما در گوگل بیشتر شود.

وبلاگ نویسی با تلفن همراه
اگر در جایی هستید که به رایانه دسترسی ندارید و می خواهید در وبلاگ خود مطلب بگذارید با استفاده از این سیستم می توانید این کار را انجام دهید.

ارسال نظر خصوصی
به کمک این امکان بازدید کنندگان وبلاگ شما می توانند به صورت خصوصی برای مطالب وبلاگ شما نظر بگذارند تا فقط شما خواننده آن باشید.

ارسال نظرات به رایانامه
دیگر لازم نیست برای مشاهده نظرات وارد وبلاگ خود شوید , این سیستم هر وقت در وبلاگ شما نظری ارسال شود آن را برای شما ارسال می کند.

پاسخ به نظرات
به کمک این سیستم می توانید به نظراتی که در وبلاگ خود ارسال می شود به راحتی پاسخ دهید , شما می توانید این کار را در قسمت نظرات انجام دهید.

ویرایش نظرات
با این سیستم می توانید نظراتی که برای وبلاگ شما ارسال می شود را ویرایش کنید و یا آن ها را اصلاح کنید , شما می توانید این کار را در بخش نظرات انجام دهید.

نمایش مطلب برای اعضا
اگر دوست دارید که مطالب وبلاگ خود فقط برای کسانی نمایش داده شود که در وبلاگ شما عضو هستند می توانید از این سیستم استفاده کنید.

زباله دان یاداشتها
اگر مطلبی را به صورت اشتباهی پاک کردید و یا از پاک کردن مطلبی پشیمان شدید به کمک این سیستم می توانید یاداشت ها را باز گردانید.

ویرایش قالب صفحه ی ثبت نام و نسخه ی موبایل
به وسیله ی این امکان میتوانید قالب صفحه ی ثبت نام و ورد به وبلاگ ونسخه ی موبایل را ویرایش کنید


RE: ثامن بلاگ - tahmasebi - 12-23-2011

اینم آدرسش:
http://samenblog.comRE: ثامن بلاگ - sansiz - 12-23-2011

ای کاش کمی زودتر معرفی میکردی تا من وبلاگم رو اونجا باز میکردم مخصوصا به خاطر داشتن نسخه موبایلش ایا امکان داره مطالب بلاگفا رو اونجا انتقال داد